יועץ משכנתא פרטי

יועץ משכנתא פרטי הוא הגורם שעוזר למשפחה לעבור את תהליך נטילת המשכנתא במינימום לחצים, כאבי ראש והפסד כספי ובמקסימום התאמה אישית ושקט נפשי.

בבנק יושבים יועצי משכנתא שהמעסיק שלהם הוא הבנק. הבנק תפקידו אחד והוא להרוויח כמה שיותר כסף ולכן יועץ משכנתא מומלץ וטוב הוא אחת ההשקעות הכי טובות שאפשר לבצע.

למה זאת השקעה? כי מדובר בשכר טרחה של כ 6,000 ש”ח אל מול חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים. אם יציעו לכם להשקיע עכשיו 6,000 ש”ח ולקבל בעתיד 100,000 ש”ח האם לא הייתם הולכים על זה? כנראה שכן.

אז מה התהליך הנכון מול יועץ משכנתא פרטי:

השלב הראשון הוא הבנה של הצרכים והיכולות של הלווים ממש לעומק. ליועץ בבנק אין אינטרס ואין את הזמן להבין בדיוק מה הלקוחות צריכים. מבחינתו שיחזירו כמה שפחות וזאת הטעות הכי גדולה שנוטלי משכנתא יכולים לעשות לעצמם.

יועץ משכנתאות טוב חופר לעומק ונכנס לעובי הקורה על מנת להבין מה הצרכים והיכולות המדוייקים כיום ובעיקר בעתיד.

לאחר הבנה עמוקה מגיע שלב איסוף החומר. יועץ מקצועי יודע איזה חומר לבקש בדיוק. איך הוא רוצה אותו, מה להציג לבנק ואיך ומה הבנק לא רוצה לראות.

הכנה מדויקת של תיק יכולה לעשות שינוי גדול.

אישור עקרוני למשכנתא – יש חשיבות גדולה מאוד איפה מגישים את התיקים לאישורים עקרוניים. כל סניף בתוך הבנק הוא מקור רווח עצמאי וסניפים מסויימים לא ימכרו את הכסף בזול כלומר, הריביות שלהם יהיו גבוהות מאוד.

הסניפים האלה הם סניפים שעמדו ביעדים שלהם, שיש להם רצון להיות מצטייני הרבעון/שנה או סתם אנשים שלא רוצים לבוא לקראת הלקוחות.

הגשה לסניפים הנכונים ולפקיד/ה הנכון עושים את כל ההבדל בין סיוט והפסד כלכלי עצום לבין טיול מהנה.

לאחר ההגשה, בונים תמהיל משכנתא אופטימאלי בהתאמה אישית ללקוח. התמהיל הזה חייב לקחת את כל היתרונות שיש למסלולים בבנק ולנצל אותם. ולברוח מכל החסרונות שיש לכל מסלול משכנתא תוך כדי התאמה אישית מדויקת ללקוח.

לאחר שיש אישורים עקרוניים בבנקים הנכונים ובסניפים הנכונים, ויש תמהיל משכנתא אופטימאלי מגיע שלב מכרז הריביות.

בכל רגע נתון יש הזדמנויות בשוק ששווה לנצל ולכן המכרז חייב להיות על אותו תמהיל משכנתא בדיוק, על מנת שתהיה אפשרות להשוות תפוחים לתפוחים, ויחד עם זאת להישאר עם ראש פיננסי פתוח ולדעת לזוז כשצריך וזה לטובת הלקוח.

לאחר מכרז ריביות אגרסיבי ובחירת בנק מגיע שלב השמאות שגם בו ליועץ משכנתא פרטי יש ערך מוסף גדול לתת.

כשמגיעים לסוף התהליך, זה אומר שהלקוחות מתחילים את התהליך שלהם כלומר, לבוא לחתום על המשכנתא הכי טובה שיש שמתאימה להם, לצרכים שלהם וליכולות שלהם.

לאחר החתימות ישנן מספר משימות שצריך לבצע כמו רשם משכונות, כתבי התחייבות, ביטוח משכנתא וכיו”ב ופה יש יתרון גדול ליועץ מכיוון שבכל בעיה שצצה, יש ליועץ ערוץ ישיר לפקיד או לפקידה בבנק. זה נשמע טרוויאלי אבל לכו תנסו להשיג פקיד בנק בטלפון במהלך יום עבודה – שיהיה לכם בהצלחה ?

יועץ משכנתא פרטי טוב הוא בעל ניסיון גדול וניסיון בנושא המשכנתאות שווה הרבה כסף והורדת לחצים מיותרים. בכל שלב בתהליך בייחוד אחרי החתימות, מתעוררות הרבה בעיות. יועץ עם ניסיון ראה כבר את הבעיות האלה במשכנתאות אחרות ולרוב יידע לפתור אותן מהר מאוד וביעילות.

לסיכום, השלבים במתן ייעוץ משכנתאות פרטי כאשר היועץ הוא טוב הם ברורים מאוד וחייבים להיעשות על פי הסדר הזה. כל פספוס של שלב יעיד על ייעוץ משכנתא פחות איכותי וחבל.

יועץ משכנתא טוב ומומלץ יודע להביא את הלקוחות מנקודה א’ לנקודה ב’ בדרך הנכונה ביותר עבורם ולספק להם תוצאות מעולות שיכולות לשנות להם את החיים הכלכליים שלהם לנצח.

רוצים שיועץ משכנתא פרטי מומחה שנבדק ונבחר  על ידי פורטל המשכנתא של ישראל יחזור אליכם. השאירו פרטים באתר

בקשה למשכנתא

עוד בנושא

משכנתא לדירה
איזה פתרון קיים למסורבי משכנתא?
מידע נוסף על משכנתאות חוץ בנקאיות
משכנתא לעסקים
מחפשים הלוואה או משכנתא לעסקים קטנים?
דילוג לתוכן