משכנתא ללא הון עצמי

רכישת דירה ללא הון עצמי

משכנתא ללא הון עצמי ניתנת, לרוב, בתמורה לשעבוד הדירה הנרכשת. הלווה חייב לממן את יתרת הסכום ממקורות נוספים. לדוגמא: שעבוד נכס של הורים או בני משפחה אחרים, קבלת סיוע מהם ועוד. יחד עם זאת, הוא חייב לתכנן היטב את הרכישה על מנת שיוכל לעמוד בהחזרי הכספים הצפויים. “אתר שפיצר – כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא” מספק מידע בתחום וניתן לקבל בו מידע רלוונטי.

משכנתא ללא הון עצמי מחייבת תכנון זהיר

משכנתא ללא הון עצמי מחייבת מינוף רב. יש לתכנן נטילתה בזהירות כי, בדרך כלל, קיים הון עצמי ראשוני ובנוסף אליו יש למצוא כספים משלימים. ניתן למצוא מסלולים שונים המוצעים על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים. העקרון בכולם זהה רק הריביות משתנות בהתאם לשיקוליהם. ככל שההלוואה היא לטווח ארוך, כן, הריבית עליה גבוהה ולהיפך. אנשים ללא הון עצמי יעדיפו לרוב, מסלול ארוך כי ההחזר החודשי הינו נמוך יותר. יחד עם זאת, הם חייבים להראות לבנק המלווה שהם מתנהלים פיננסית בצורה נכונה ושהם מצליחים להרוויח סכום חודשי היכול לספק להם גם אורח חיים סביר. פתרון אפשרי נוסף או אחר הוא בבחירת משכנתא גמישה וכזאת שניתן למחזרה או לחסלה בכל עת. ניתן יהיה לנצל בעתיד מסלול כזה בעתות מצוקה או רווחה כלכלית.

משכנתא ללא הון עצמי – הגשת בקשה ואישורה

לבקשה למוסד הפיננסי המלווה יש לצרף את שומת הנכס הנרכש על מנת שיהיה ניתן לקבוע את גובה המימון. הוא אף ישמש כערבות. בנוסף, דפי עו”ש מהתקופה האחרונה של חשבון הבנק הפרטי, וכן, מסמכים המעידים על רמת השכר החודשית. לאחר בדיקה ואישור יש להביא פוליסת ביטוח חיים לטובת המלווה ורק אז יועברו הכספים.

לקנות דירה ללא הון עצמי

“אתר שפיצר – כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא” הינו בעל מוניטין בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. מנהליו בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים ללקוחות רבים לאורך שנים, ומלמידה, השתלמויות והתמחויות רבות. השירות כולל ייעוץ, בדיקת זכאות, המלצות על מסלול מתאים יותר מכל, וכן, ליווי ככל הנדרש.

משכנתא בלי הון עצמי

משכנתא בלי הון עצמי

משכנתא בלי הון עצמי נועדה להשלים כספים הנדרשים לרכישת דירה או נכס אחר. לרוב, אין זה מקובל להיכנס לעסקה ממונפת כזאת ללא הון ראשוני, ומשום כך, יש לעשותה בזהירות רבה. יש לבדוק היטב את התנאים שהמוסד הבנקאי או הפיננסי האחר מציע כדי לחסוך בעלויות. ניתן לקבל יעוץ בנושא ממומחים בעלי ניסיון. “אתר שפיצר – כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא” מספק מידע בתחום וניתן לקבל בו מידע חשוב.

משכנתא בלי הון עצמי – מסלולים שונים

משכנתא בלי הון עצמי ניתן להשיג אצל בנקים וגופים פיננסיים אחרים. כל אחד מהם מציע  מספר מסלולים לטווחי זמן שונים. ככל שלוקחים את ההלוואה לתקופה ארוכה, כן, הריבית עליה גבוהה. מצד שני ההחזרים החודשיים נמוכים יותר, מה שמאפשר ללווה גמישות רבה בניהול הפיננסי השוטף של משק הבית ושל חייו. יש חשיבות למניעת פיגור בהחזרים הכספיים בגלל הסכנה להתראות, לקנסות, לריביות גבוהות, וחלילה גם לתהליך של הוצאה לפועל. נושא אחר שיש לתת עליו את הדעת הוא חיסול המשכנתא או מחזורה בכל עת. לכן, יש לבחור באחת עם תנאים גמישים המאפשרים זאת ללא קנסות, התנגדויות מטעם המלווה וכדומה.

הקמת משכנתא בלי הון עצמי

הקמת המשכנתא יכולה להיעשות במהירות למרות הפרוצדורה הכרוכה בכך. יש להביא שומה של הנכס על מנת לקבוע את גובה המימון הנדרש וכדי שישמש ערבות. בנוסף, לספק דפי עו”ש של החשבון הפרטי מהתקופה האחרונה. כמו כן, מסמכים המאשרים את רמת השכר אותה מקבלים. כל אלו משמשים את הבנק בבואו לאשר את העסקה. לאחר האישור ולפני העברת הכספים יש להביא פוליסת ביטוח חיים פרטית לטובת המלווה.

לקיחת משכנתא ללא הון עצמי

מומלץ לקבל שירות מקצועי עם יחס אישי מאת  “אתר שפיצר – כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא” בעל המוניטין בתחום. מנהליו ומומחיו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מקצועיים ללקוחות רבים ועקב לימוד, השתלמויות והתמחויות. השירותים כוללים ייעוץ, בדיקת זכאות, המלצה על מסלולים מתאימים ביותר, מילוי טפסים והגשתם, ניהול משא ומתן מול הבנק, מעקב אחר כל התהליך וליווי ככל הנדרש.

משכנתא ללא הון עצמי

עוד בנושא

משכנתא לדירה
איזה פתרון קיים למסורבי משכנתא?
מידע נוסף על משכנתאות חוץ בנקאיות
משכנתא לעסקים
מחפשים הלוואה או משכנתא לעסקים קטנים?
דילוג לתוכן