משכנתא למסורבים

פתרון למסורבי משכנתא

משכנתא למסורבים על ידי בנקים למשכנתאות יכולה להינתן מגופים פיננסיים שונים. הדבר אפשרי לאחר הגשת בקשה מתאימה ושכנוע שלהם כי הלווה יכול לעמוד בהחזרים החודשיים. עלותה והריביות המוצעות בה נקבעים על פי פרמטרים שונים שהעיקריים בהם הם החוסן הכלכלי של המבקש. “אתר שפיצר – כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא” מספק מידע בתחום וניתן לקבל בו מידע רב.

משכנתא למסורבים – סיוע ממומחה

משכנתא למסורבים ניתנת להשגה בקלות רבה יותר לאחר הדרכה וייעוץ מטעם מומחה לנושא. צריך לזכור, כי מדובר על מצב בעייתי בגלל הסירוב הראשוני. בנקים לא מאשרים סכומי כסף ניכרים ללא ביטחון גורף שהלווה יעמוד בהחזרי ההלוואה. הם אינם נוטלים סיכונים מיותרים. אלו הינם לרוב הסיבות לדחיית בקשה. יחד עם זאת, עלולות להיווצר סיבות אחרות לדחייה ובין היתר, גיל המבקש, מצב  בריאותו, בקשה שלא הוגשה בצורה נכונה, נתוני אשראי בעייתיים מהעבר שבינתיים טופלו וסודרו ועוד. מומחה המקבל תיק כזה לפניו יבדוק את הסיבה לסירוב ויחפש גורם פיננסי שיסכים לספק את ההלוואה. גם כאן יהיו שיקולים כמו רמת השתכרות, יכולת החזרת הסכום החודשי ועוד. היועץ יבחר מסלול מתאים וגמיש שניתן למחזרו, לחסלו וכדומה.  הוא יציע אותו ללקוח ויפעל לקידומו.

תהליך קבלת משכנתא למסורבים

התהליך מתחיל בהגשת בקשה. יש לצרף אליה שומת נכס המיועד לרכישה וכן, דפי עו”ש של הלווה מהתקופה האחרונה. כן, מסמכים על גובה השתכרות ועוד. המסמכים ייבדקו ובמידה ואין בהם דופי והם עונים על התנאים תאושר הבקשה. תנאי להעברת הכספים היא העברת פוליסת ביטוח חיים של הלווה לבנק. היא תמומש במקרה של פטירתו.

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

“אתר שפיצר – כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא” הינו בעל שם ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ בנסיבות מורכבות אלו, המלצה על מוסד פיננסי והמסלול אותו הוא מציע, מילוי טפסים והגשתם, משא ומתן וייצוג מול נציגי המוסד הפיננסי וליווי ככל הנדרש. באתר מומחים בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים והתמחויות, וכן, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים.

משכנתא למסורבי בנקים

משכנתא למסורבי בנקים

משכנתא למסורבי בנקים יכולה להינתן על ידי גופים פיננסיים אחרים. הסיבות לסירוב בנקים מגוונות אבל, לרוב, נעוצות בחשש מאי יכולת פירעון הלוואה סדיר. יחד עם זאת, גופים אחרים יכולים לערוך שיקולים אחרים ולהעמיד את הסכומים המבוקשים תחת בטוחות מתאימות. מדובר על סיטואציה מורכבת ומומחה לייעוץ בתחום יכול לסייע רבות ללווה. “אתר שפיצר – כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא” מספק מידע בתחום וניתן לקבל בו מידע חשוב.

בתנאים מתאימים

משכנתא למסורבי בנקים תינתן בתנאים נוחים ככל האפשר. הסיבות לסירוב בנקים יכולות להיות נתוני אשראי נמוכים, לדעתם, גיל ו/או בריאות המבקש, הגשת בקשה בצורה שאיננה נכונה או מסודרת ועוד. יועץ משכנתאות מכיר את המצבים האלו ויכול להציע פתרונות שונים ללקוח המגיע אליו. הוא מכיר גופים פיננסיים אחרים המורשים להציע הלוואות אלו ויבחר את המסלול המוצע של אחד מהם. השיקולים לבחירה הם דומים בכל מצב ואחד החשובים ביניהם הוא יכולת ההחזר החודשי. אסור להגיע למצב שבו אין יכולת לעמוד בהחזר גלל הסכנה לריביות, לקנסות ועוד. צריך לזכור, כי ככל שההלוואה היא לשנים רבות כן הריביות עליה תהיינה גבוהות יותר. מצד שני מסלול ארוך טווח מפחית מאוד את גובה התשלום החודשי. בנוסף, יש לקחת משכנתא גמישה שניתן לחסלה או למחזרה בכל עת וללא קנס ו/או עמלה או התנגדות של הגורם הפיננסי המלווה.

תהליך ההקמה של משכנתא למסורבי בנקים

תהליך הקמת ההלוואה מסודר וכרוך בהגשת בקשה שלצידה מסמכים שונים. בין היתר, שומת של הנכס המוצע כערבות, מסמכים המעידים על רמת השכר וההכנסות, דפי עו”ש של המלווה ועוד. לאחר בדיקה מקיפה והאישור יועבר סכום הכסף. בעת הזאת, הלווה מספק ביטוח חיים למלווה.

הלוואות למסורבי בנקים

מומלץ לקבל שירות מקצועי עם יחס אישי מאת “אתר שפיצר – כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא” הידוע בתחום. הוא כולל ייעוץ, בחירת משכנתא מתאימה וקידומה, מילוי טפסים, ייצוג ומשא ומתן מול הגוף הפיננסי וליווי ככל הנדרש. מנהליו מתמחים בנושא ובעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים.

משכנתא למסורבים

עוד בנושא

משכנתא לדירה
איזה פתרון קיים למסורבי משכנתא?
מידע נוסף על משכנתאות חוץ בנקאיות
משכנתא לעסקים
מחפשים הלוואה או משכנתא לעסקים קטנים?
דילוג לתוכן